STAY STYLISH

رنگ های ترند تابستان ۲۰۲۳

کسایی که عاشق مد و فشن هستن و طبق رنگ سال خرید میکنن همیشه منتظر اعلام کمپانی های پوشاک و طراحان لباس هستند تا براساس رنگ سال لباس بپوشن. 

سایت who what wear با بررسی بیش از ۱۰۰ برند معتبر و ۲۰۰ فروشگاه آنلاین رنگ های ترند تابستان ۲۰۲۳ را انتخاب کرده که در ۵ رنگ خلاصه میشه.

۱. بنفش روشن(Violet Haze)

برخلاف رنگ سال پنتون(قرمز آتشین مایل به زرشکی – Viva Magenta) انتخاب اول ما برای فصل تابستان رنگ بنفش روشن یا Violet Haze میباش. رنگ جذاب و پرطرفدار بسیاری از برندهای معتبر برای فصل تابستان

۲. مشکی

میدونیم به چی فکر میکنید. مشکی که ترند نیست! بله ولی طیف زیادی از برندها رنگ مشکی رو به وفور استفاده کرده اند که با توجه به رسیدن به فصل تابستان بسیار جالب است.

۳. سبز لیمویی

با مورگان لی کائر کارشناس مد و ویراستار محتوا در Lyst صحبت کردیم، او میگه: از زمان نمایش ماه مد و فشن در سپتامبر بطور متوسط بازدید از لباس هایی با رنگ سبز لیمویی ۳۹ هزار تا در ماه بوده. اگه این نشونه ترند بودن این رنگ در سال ۲۰۲۳ نیست، پس چیه؟

۴. سفید

مشابه مقوله مشکی در بالا، برخی حتما میگن سفید نمیتونه ترند باشه. اما طراحی ها نشون میده که امسال در فصل تابستان حتما باید این رنگ رو بپوشیم

۵. قرمز زعفرانی

اگه طرفدار سبز لیمویی نیستید، یک رنگ بولد و تو چشم دیگه برای تابستان ۱۴۰۲ وجود داره که میتونید استفاده کنید. زعفرونی. نادیده گرفتن این رنگ در کالکشن جدید برندها سخت بود.

لباس تابستانه

فروشگاه مدیو کالکشن با مجموعه کامل از لباس، کفش و اکسسوری های خاص اماده خدمت رسانی به شما دوستداران مد و فشن است.